ГЕС на Вінниччині готує до запуску сонячну станцію потужністю 500 кВт

Незабаром у Вінницькій області на Ладижинській гідроелектростанції введуть в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 500 кВт.

СЕС розташована на східній частині верхньої похилої поверхні греблі ГЕС майже готова до роботи, передає lada.fm

"Пуско-налагоджувальні роботи та комплексне випробування обладнання окремих вузлів ГЕС завершує ТОВ "Електроналадка", - розповідає на сторінці у Facebook менеджер з комунікацій ДТЕК Ладижинської ТЕС Тетяна Поліщук. - Нині очікуємо на погодження схеми підключення до енергосистеми України».

У 2018 році на Ладижинській гідроелектростанції мають намір також побудувати другу чергу сонячної електростанції потужністю 1МВт. «Загальні інвестиції в проект становлять більше 21 млн гривень, - повідомила представниця ДТЕК. – Другий за терміном об'єкт змонтують нижче брукової дороги - заїзду до ГЕС».

Ладижинська СЕС створюється на виконання державної програми розвитку сонячної енергетики в Україні з максимальним використанням діючої інфраструктури генерації і видачі електричної потужності Ладижинської ГЕС та з забезпеченням надійного і якісного електропостачання об'єктів народного господарства. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка