Греція зобов'язалася відмовитися від вугілля до 2025 року

Грецька Public Power Corp., найбільша енергетична компанія країни, оголосила про перетворення своєї вугільної теплоелектростанції «Ptolemaida-5» на газову в 2025 році, що на три роки раніше запланованого, пише World-energy.

Об'єкт, який зараз будується, має бути останнім у своєму роді в Греції, оскільки подібні електростанції планують зупинити до 2023 року. Цей крок зробить Грецію десятою європейською країною, яка вже відмовилася від вугілля, або планує це зробити до 2025 року.

Завод «Ptolemaida-5» мав запрацювати в 2022 році, проте існують сумніви, чи він взагалі спалюватиме буре вугілля.

«Той факт, що четвертий за величиною виробник бурого вугілля в ЄС відмовляється від вугілля – все, що вам потрібно знати про стан галузі. Тепер компанія має звернути всю свою увагу на величезний потенціал відновлюваної енергетики в країні, – заявила Махі Сідеріду, керуючий директор Europe Beyond Coal.

Порівняльний аналіз різних варіантів технології заміни для вугільної теплоелектростанції «Ptolemaida-5» показує, що її перетворення на сховище теплової енергії, що базується на відновлюваних джерелах енергії, дало б дешевшу електроенергію, ніж перехід на газ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка