Греція заборонить одноразовий пластик з 2021 року

З 2021 року у Греції увійде в силу заборона на використання одноразових пластикових виробів. 

Ініціатором впровадження таких заходів виступив уряд Греції, передає euro-pulse

З 1 січня 2021 року Греція забороняє державним підприємствам купувати одноразові пластикові предмети. З наступного року у країні також набуде чинності заборона на використання одноразових виробів (наприклад, пакетів) з біорозкладаного пластику. Згідно з численними дослідженнями, якщо вони потрапляють в природу, то завдають навколишньому середовищу шкоди не менше, ніж звичайний пластик.

З 1 липня 2021 року одноразовий пластиковий посуд не можна буде купити в магазинах країни, а на всіх дитячих і спортивних майданчиках Греції з'являться питні фонтанчики, щоб жителі могли відмовитися від пластикових пляшок.

У січні 2022 року планується ввести новий податок на одноразові склянки для напоїв. Стакан і кришка будуть оплачуватися окремо – по 5 євроцентів. Вважається, що завдяки цьому більше жителів буде приходити зі своїми багаторазовою тарою.

Нарешті, з 2023 року всі виробники одноразових виробів, які використовуються на території Греції, повинні нести відповідальність за збір і переробку своєї продукції. Вони можуть підключитися до вже існуючих схем або створити свої. Головне, щоб їх продукцію не виявили в природі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка