Греція побудує сонячні станції загальною потужністю 2,8 ГВт

Греція побудує сонячні станції загальною потужністю 2,8 ГВт Греція побудує сонячні електростанції загальною потужністю 2,8 ГВт.

Сонячні проекти розробить грецька державна енергетична компанія PPC у рамках відмови від вугільної генерації, передає renen

Передбачається, що у Західній Македонії будуть встановлені сонячні електростанції потужністю 2,3 ГВт, а у Мегалополісі(Пелопоннес) – СЕС потужністю 500 МВт.

Крім того, нафтова компанія Hellenic Petroleum планує побудувати сонячну електростанцію вартістю 130 млн євро в Козані, компанія Solaris — установку з виробництва зеленого водню і систему накопичення енергії в Західній Македонії.

У рамках нещодавно представленого Грецією фінансового плану закриття вугільної генерації до 2028 року на реалізацію 16 великих інвестиційних проектів у Західній Македонії і Мегалополісі (Пелопоннес), у тому числі сонячних, буде виділено 5 млрд євро з національного бюджету, так званого "плану Юнкера" (інвестиційний план Європейської Комісії для Європи), і Європейським інвестиційним банком.

Передбачається, що реалізація 16 проектів повинна створити 8000 робочих місць.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка