Гірничодобувні гіганти перетворять Західну Австралію на світового виробника «зеленого» водню

Великі міжнародні гірничодобувні компанії об’єднають зусилля для перетворення Західної Австралії у світового виробника «зеленого» водню.

Про створення нового консорціуму Green Hydrogen Consortium оголосили BHP, Fortescue Metals, Anglo American і консалтингова фірма Hatch, передає renen

«На даному етапі зелений водень є дорогим, а його виробництво технічно складним, - зазначають вони. - Як Консорціум, група учасників важкої промисловості сподівається скоротити витрати і розширити технічні можливості за рахунок масштабування та обміну знаннями завдяки співпраці та інноваціям, група сподівається прискорити зниження витрат і технологічну готовність зеленого водню».

За словами міністра регіонального розвитку штату Західна Австралія, де базуватиметься діяльність консорціуму, нове промислове співробітництво допоможе зменшити вуглецевий слід видобутку корисних копалин. «Консорціум зробить Західну Австралію світовим новатором і виробником зеленого водню, - впевнений він. - Зелений водень дає реальну можливість знизити споживання дизельного палива і викиди вуглецю у процесі видобутку, існує потенціал використання паливних елементів для живлення стаціонарних і мобільних установок, гірських транспортних засобів».

Гірничодобувні компанії хочуть усунути перешкоди на шляху впровадження технологій екологічно чистого водню і стимулювати інновації у цьому секторі.

Учасники відзначають, що сьогодні деякі члени консорціуму розглядають можливість отримання на своїх виробничих майданчиках зеленого водню, який виробляється за допомогою електролізу, що працює на відновлюваній електроенергії, а інші придбання його у сторонніх постачальників.

Консорціум працюватиме три роки. Хід робіт буде контролюватися кожні шість місяців. Консалтингова компанія Hatch буде виступатиме в якості менеджера проекту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка