General Motors та WiTricity працюють над бездротовою підзарядкою для електромобілів

Компанія WiTricity повідомила про проведення спільних з концерном General Motors робіт з тестування системи бездротової підзарядки електромобілів.

Технологія WiTricity базується на ефекті магнітного резонансу. Вона використовує електромагнітні хвилі в безпечному для здоров'я людини діапазоні.

Відзначається, що WiTricity та GM мають намір тестувати прототипи, що забезпечують потужність 7,7 та 11 кВт. Система може застосовуватися для бездротової підзарядки акумуляторів як повністю електричних, так і гібридних транспортних засобів.

З технічної точки зору система бездротової зарядки включає приймач і передавач електроенергії. Перший монтується в автомобілі, а другий може встановлюватися, наприклад, в гаражі або у дворі в зоні парковки. Для передачі енергії досить припаркувати машину таким чином, щоб приймач і передавач перебували один напроти одного.

 

Як додав виконавчий директор WiTricity Алекс Грюзен "GM хоче працювати з нами, щоб показати, наскільки добре бездротова інтегрована зарядка може працювати в реальному автомобілі".

WiTricity вже провела випробування на гібридному автомобілі Chevrolet Volt. Грюзен зазначив, що при безпровідній передачі енергії коефіцієнт корисної дії складає більш ніж на 90 %, що робить таку зарядку еквівалентною або навіть кращою за стандартні провідні автомобільні зарядні пристрої. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: