GE Renewable Energy запустила у Туреччині гідроелектростанцію з трьома вертикальними турбінами

У Туреччині на греблі Нижній Калекей ввели в експлуатацію гідроелектростанцію потужністю 500 МВт з трьома вертикальними турбінами.

Проект Нижній Калекей реалізувала GE Renewable Energy, передає energyglobal.com

Нова гідроелектростанція забезпечуватиме близько 1 мільйона осіб чистою електроенергією.

ГЕС Нижній Калекей стала шостою гідроелектростанцією у Туреччині за встановленою потужністю, розробленою приватним сектором.

Наразі підключили до мережі останню з трьох вертикальних турбін. Першу - встановили у травні 2020 року, другу і третю - в листопаді і грудні 2020 року

Три вертикальні турбіни Френсіса потужністю 155 МВт, включаючи систему управління, балансування установки і розподільний пристрій для гідроелектричної електростанції поставила GE Hydro Solutions.

GE Hydro Solutions побудувала турбіни на своєму виробничому підприємстві у Таубаті, Бразилія.

Розташований на річці Мурат, Нижній Калекей є третім проектом, реалізованим GE Renewable Energy у тому ж регіоні від імені Kalehan Energy Group. До цього GE Hydro Solutions завершила будівництво гідроелектростанцій Бейхан-1 і Верхній Калекей.

Наразі у Туреччині встановлено гідроелектростанції загальною потужністю понад 28,8 ГВт: 8 ГВт на річках і 20,8 ГВт – на греблях водосховищ. Гідроенергетичний потенціал країни становить 50 ГВт. За останні 15 років у Туреччинні спостерігалося середньорічне зростання попиту на енергоносії на 6%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка