Французькі інженери створили найбільш прохідний електричний позашляховик у світі

Французька компанія Mecanroc створила унікальний електромобіль-позашляховик Swincar Spider: за допомогою повністю незалежної підвіски авто здатне проїхати практично в будь-якій місцевості. 

Розробники презентували Swincar Spider на Женевському салоні винаходів цього року. На думку фахівців, новинку можна назвати одним з найкращих позашляховиків у світі. Одномісний позашляховик відрізняється від конкурентів незвичайною конструкцією дуже рухомої, повністю незалежної підвіски, завдяки якій він може подолати практично будь-які перешкоди і ландшафтні особливості, повідомляє електронне видання «За рулем».


Кожне з чотирьох коліс Swincar приводиться до руху окремим електродвигуном потужністю 1 або 1,5 кВт. Живиться авто від двох літій-іонних акумуляторів. 

Максимальна швидкість руху по шосе становить 75 км /год. Швидкість руху по пересіченій місцевості становить близько 30-50 км /год, залежно від рельєфу місцевості. Повного заряду акумуляторів повинно вистачати на 2 години їзди. Однак, під час руху по пересіченій місцевості акумулятори відповідно розряджаються швидше.


Електромобіль також здатен сильно нахилятись як мотоцикл під час поворотів, збільшуючи тим самим свою стійкість. Надлегка конструкція створена, в основному, з алюмінію (за винятком системи розподілу потужності чотирьох електромоторів) та майже не містить електроніки.


Наразі Swincar Spider існує в єдиному екземплярі. Але його розробники не проти створювати авто на замовлення. Хоча вартість свого виробу поки що не уточнюють. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка