Французи вимагають масштабних заходів у боротьбі з глобальним потеплінням

Тисячі демонстрантів виступили на вулицях французьких міст із закликом до масштабних заходів у боротьбі з глобальним потеплінням.

Екологічний марш у травні намагався змусити перейти владу від слів до діла плакатами з написами «Макрон — король марнослів'я», передає ecosphere.press

На початку травня нижня палата парламенту Франції схвалила законопроект про обмеження викидів парникових газів. Згідно з документом, внутрішні авіарейси тривалістю менше 2,5 годин будуть заборонені, а будівництво та реконструкція енергоємних будівель і розробка електромобілів заохочуватимуться.

Екозахисники країни підтримали закон, вийшовши на загальнонаціональні мітинги. Щоправда, активісти не в усьому згодні з кліматичною політикою держави. Демонстранти маршем пройшли головними вулицями Парижа та інших міст країни.

Одна з головних вимог, висунутих на мітингах, було посилення комплексу заходів по боротьбі зі зміною клімату. Нового законопроекту, за словами активістів, недостатньо. Екозахисники звинуватили президента країни Еммануеля Макрона в ігноруванні екологічних проблем.

Натомість в Адміністрації президента у відповідь на звинувачення заявили, що «екологічна проблема є однією з головних пріоритетів країни».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка