Франція зробить обов’язковим встановлення сонячних станцій на складах і навісах для автомобілів

Франція зробить обов’язковим встановлення сонячних електростанцій на складах і навісах для автомобілів, а також забезпечить підтримку будівництва СЕС на деградованих землях.  

Про це йдеться у плані щодо просування сонячної енергії з десяти заходів щодо прискорення розвитку фотоелектричної галузі, про який міністр навколишнього середовища Франції Барбара Помпілі, передає pv-magazine.de

Деякі з заходів вже були відомі і вже реалізовані, наприклад, нова компенсація за подачу фотоелектричних установок до 500 кВт і зобов'язання з встановлення станцій на певних типах будівель. Але нові положення в основному зосереджені на використанні деградованих земель і прискоренні адміністративних процедур.

Передбачається, що план буде підтримувати установку більше 3ГВт фотоелектричної енергії на рік по всій країні до кінця 2025 року.

«В даний час у нас встановлена фотоелектрична потужність у 12 ГВт, яку ми повинні потроїти до 2028 року і потроїти у рази до 2050 року, - сказала міністр. - Це багато, і ми хочемо віддати пріоритет розвитку фотоелектричної енергетики скрізь, де це можливо».

Франція планує до 2028 року мати від 35,6 до 44,5 ГВт фотоелектричної енергії. План передбачає, що до 2025 року близько 1000 сонячних проектів будуть реалізовані на громадських площах і, зокрема, уздовж автомагістралей.

Проект указу, який буде представлений для громадських консультацій ще до кінця року, звільняє сонячні системи на існуючих будівлях і парковках від перевірки впливу на навколишнє середовище. Для невеликих проектів більше не буде потрібно ніяких дозволів на будівництво.

Крім того, у 2022 році міністерство навколишнього середовища проведе всебічний розгляд різних категорій носіїв проектів, щоб визначити нові заходи щодо спрощення. Крім того, найближчим часом буде опублікований указ, що компенсує витрати на мережеві збори для невеликих проектів менше 500 кВт.

План дій найближчим часом передбачає підтримку фотоелектричної системи на будівлях і деградованих площах, обов'язкове фотоелектричне обладнання на складах, ангарах і навісах, регулярні тендери на великі проекти фотоелектричних покрівель та відкриті майданчики на деградованих площах, встановлення 1000 сонячних проектів на громадських площах до 2025 року, поліпшення впливу на біорізноманіття, грунт і ландшафт, спрощення адміністративних процедур для невеликих проектів, підтримку проектів PV-розробників, зниження плати за мережу для невеликих сонячних проектів, підтримку енергетичних спільнот, створення ярлика для сонячних міст і департаментів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка