Франція відмовляється від пластикової упаковки в магазинах

Франція має намір відмовитися від пластикової упаковки у магазинах.

Відповідний законопроект на розгляд парламенту внесла французька цивільна конвенція з клімату, до складу якої входять 150 волонтерів, передає connexionfrance.com

«50% всіх товарів в магазинах не повинні мати упаковки, а продавалися у тару покупця, - зазначають автори законопроекту. - Зараз у Франції продається всього 1% товарів без упаковки».

На першому етапі країна має намір змусити магазини продавати 20% товарів без упаковки. Таке завдання поставив президент Франції Еммануель Макрон.

Нововведення повинні скоротити вживання пластику по всій країні. Не підтримали ідею уряду торговці супермаркетів і виробники косметики.

"Ніхто не продає креми для обличчя без упаковки, немов це кілограм сочевиці", - заявив Патрік О, Кен.

"Цей зсув відбудеться в будь- якому випадку, і чим більше представники роздрібної торгівлі цьому протистоять, тим сильніше вони будуть відставати від усіх», - заявив Стів Хайнд, директор з політики британської природозахисної організації City to Sea.

У 2017 році у Франції було вироблено 3,5 мільйона тонн пластикових відходів, з яких на одну упаковку пішло 2,1 мільйона тонн пластику.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка