Франція виділить на виробництво водню без викидів парникових газів 7 млрд євро

Франція виділить на виробництво водню без викидів парникових газів 7 млрд євро до 2030 року.

Про це йдеться у «Національній стратегії розвитку безвуглецевого водню» (Stratégie nationale pour le développement de l hydrogène décarboné en France), передає renen

Документ передбачає встановлення достатньої кількості (французьких) електролізерів, щоб внести значний внесок у декарбонізацію економіки, розвиток чистої мобільності, особливо у сегменті важких транспортних засобів, а також створення промислового сектору, який створює робочі місця і гарантує технологічну перевагу.

Зокрема, реалізація водневої стратегія передбачає встановлення 6,5 ГВт електролізерів до 2030 року та створення від 50 000 до 150 000 прямих і непрямих робочих місць у Франції.

Франція володіє найбільшою атомною енергетикою, яка виробляє близько 70% електроенергії. Незважаючи на плани знизити цю частку, до 2030 року мирний атом вироблятиме понад 50% електроенергії. У документі сказано, що з урахуванням низького рівня викидів CO2 в електроенергетиці, Франція має переваги у виробництві безвуглецевого водню.

У стратегії описується ряд проектів, на які піде частина з виділених коштів.

В даний час Франція споживає близько 900 000 тонн водню на рік в основному у нафтопереробній і хімічній промисловості, який виробляється з викопних джерел енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка