Франція та Китай побудують морську вітроелектростанцію потужністю 502 МВт

Біля міста Дунтай, що розташоване у провінції Цзянсу(Китай), встановлять морську вітроелектростанцію потужністю 502 МВт.

Офіційний початок реалізації проекту ознаменувало підписання китайською державною енергетичною корпорацією CHN ENERGY та французьким оператором атомних електростанцій Electricite De France "Контракту про спільне підприємство" та"Угоди про андеррайтинг", передає Женьмінь Жибао

ВЕС встановлять в акваторіях Тяоцзіні і Чжуденьша міста Дунтай провінції Цзянсу – вона стане однією з найбільш віддалених від берега станцій й найскладнішим об'єктом.

Вітроелектростанція дозволить щорічно виробляти 1,39 млрд. кВт-год електроенергії і задовольняти енергопотреби 2 млн жителів. Витрати вугілля зменшаться на 441,9 тисяч тонн, а викиди вуглекислого та сірчистого газу скоротяться на 937,5 та 1704 тонни відповідно.

Рік тому в присутності лідерів Китаю і Франції обидві корпорації підписали контракт про будівництво однієї з найбільш далеких від берега вітроелектростанції. Для Піднебесної це перший спільний проект у морській вітроенергетиці.  

Обсяг інвестицій становить 7,9 млрд. юанів. Китайська сторона отримує 62,5% акцій, французька – решту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка