Франція почала будувати свій перший морський вітропарк потужністю 480 МВт

У Франції неподалік від портового міста Сен-Назер розпочали будівництво першої офшорної вітроелектростанції потужністю 480 МВт.

Проект «Saint-Nazaire» розташують у гирлі річки Луара, передає novostienergetiki.  

Вітропарк побудують на відстані 12-20 км від узбережжя Франції, де глибина моря коливається від 12 до 25 м.

ВЕС площею 78 км2 включатиме 80 вітрогенераторів Haliade 150-6 MW виробництва компанії GE. Модель здатна використовувати енергію сильних південно-західних вітрів, які характерні для Східної Атлантики. Примітно, що гондоли для морської вітроелектростанції вироблятимуть на заводі GE розташованому у 68-тисячному портовому місті Сен-Назер на заході Франції.

Згідно з планом, до кінця 2021 року випустять 80 гондол Haliade 150-6 MW, після чого підприємство приступить до випуску моделей вітрогенератора Haliade-X. Вежі і лопаті для першої морської французької вітроелектростанції доставлять з Іспанії.

Передбачається, що ВЕС щорічно забезпечуватиме 20% енергоспоживання департаменту Атлантична-Луара – регіону, в якому живе близько 1,4 млн осіб.

Передбачається, що ВЕС введуть в експлуатацію у 2022 році.

Франція до 2030 року запланувала виконати завдання з виробництва всієї електроенергії з ВДЕ, при цьому важливу роль у здійсненні цього можуть зіграти такі вітроенергетичні проекти.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка