Франція надаватиме €200 субсидії на покупку електровелосипеда

Щоб пересадити більше людей на велосипеди і розвивати альтеративний транспорт, Франція пропонує своїм громадянам матеріальне заохочення на покупку електробайків, пише Тreehugger.

Фінансовий стимул є одним із найдієвіших способів спонукати людей використовувати екологічно чистий транспорт. Слідом за Норвегією, яка нещодавно запропонувала своїм громадянам грант у розмірі 1 200 доларів на покупку вантажних електровелосипедів, на подібний крок зважився і уряд Франції.Офіційний урядовий сайт Legifrance повідомив, що з 31 січня 2018 року французи зможуть отримати фінансову допомогу в розмірі 200 євро (на одну людину) на покупку електровелосипеда. Уряд висуває дві вимоги: електробайк має бути оснащений педальною тягою, а потужність електромотора не перевищувати 3 кВт. Також електровелосипед має їздити не на свинцево-кислотному акумуляторі (хоча всі сучасні електробайки і так оснащені літій-іонними).

Зараз велосипедами їздять на роботу і назад всього 2% французів. Тому ініціатива уряду Франції дуже доречна для людей, які хочуть менше використовувати автомобілі, але не мають фізичної підготовки або бажання їздити на звичайному велосипеді.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка