Українець, який заснував еко-стартап, потрапив до списку найуспішніших людей світу

Американський журнал Forbes опублікував свій традиційний список найбільш успішних і талановитих молодих людей світу, яким ще не виповнилося 30 років, – «30 Under 30» . До нього увійшли по 30 представників 20 різних галузей (мистецтво і стиль, фінанси, споживчі технології, спорт, маркетинг і реклама, медіа тощо). 

Цього разу до престижного списку потрапив і українець. Ім'я 28-річного Івана Пасічника, випускника Механіко-машинобудівного інституту КПІ, занесено в категорію «виробництво та індустрія», повідомляє ресурс Fakty.ua


Пасічник є керівником і засновником відомого на міжнародному ринку проекту Ecois.me. Це система домашнього енергоменеджменту, яка підключається у електричному щитку до кабелю електроживлення і вимірює споживання електроенергії в будинку. Дані про енерговитрати докладно аналізуються, щоб відстежити можливість їх економії. 

Орієнтовна оціночна вартість Ecois.me на сьогоднішній день складає більше 800 тис. доларів.


Нагадаємо, що кошти для реалізації проекту Ecois.me Іван Пасічник та його команда збирали за допомогою краудфандінгової платформи Indiegogo. 

До цього український стартап отримав 80 тис. євро від польського інкубатора Hubraum для більш детального опрацювання своєї розробки. Після цього команда українських винахідників переїхала до Кракова. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка