Фінляндія проведе міжнародні перегони кораблів на сонячних панелях

В 2020 році у фінляндському місті Савітайпале в акваторії озера Куолімо відбудуться міжнародні перегони кораблів на сонячних панелях.

"Сонячна регата" стане головним спільним заходом АНО "Національний центр інженерних конкурсів і змагань" і Savitaipale Solar Energy Association, які підписали угоду про співпрацю у сфері популяризації цілей стійкого розвитку ООН і розвитку відновлюваних джерел енергії, передає portnews

"Захист води, особливо прісної, - одне з пріоритетних завдань, яке займає важливе місце серед цілей стійкого розвитку, – зазначив директор АНО "Національний центр інженерних конкурсів і змагань", засновник інженерних змагань "Сонячна регата", керівник і капітан експедиції "Екохвиля" Евгеній Казанов. - Гонки човнів на сонячних панелях приваблюють увагу громадськості до питань розвитку екологічно чистого водного транспорту, виховують інженерів майбутнього, здатних вирішувати високотехнологічні завдання з врахуванням екологічної рамки».

Міжнародні інженерні змагання "Сонячна регата" відбудуться 8 серпня 2020 року.

Фінляндія займає одне з перших місць у світі по чистоті повітря і якості води і входить до числа країн-лідерів, які споживають найбільше енергії з відновлюваних джерел.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка