Фіни встановлять у океані хвильовий генератор

Фінські розробники планує встановити у океані перший комерційних генератор хвильової енергії у 2021 році.

Проект WaveRoller реалізує фінська міжнародна технологічна компанія AW-Energy, передає popmech

Хвильовий генератор кріпиться до морського дна за допомогою панелі, яка коливається разом з хвильовою хвилею, щоб отримувати енергію з океану – стійкий спосіб розвитку електромережевого господарства у багатьох місцях по всьому світу.

«Хвильова енергетика знаходиться у долині смерті, але повільно вибирається звідти у даний момент, - каже Крістофер Ріджвелл, генеральний директор AW-Energy, фінської компанії, що працює над генератором хвиль під назвою WaveRoller. - За допомогою технології Awe WaveRoller оператори можуть збалансувати потребу своєї електромережі у стабільному енергопостачанні, доповнюючи мінливість і цикли вітру і сонця».

Використання хвильової енергії та технології WaveRoller на додаток до інших джерел відновлюваної енергії знижує потребу в окремому дорогому акумуляторному сховищі, оскільки технологія «підключається» до найбільшої батареї солоної води і економічно вирішує сезонну проблему зберігання енергії.

Технологія WaveRoller прийнятна для великих споживачів комунальних послуг у США, а також у Європі та Азії.

Влітку фінська компанія звернулась до консультаційної фірми з корпоративних фінансів Fredericks Michael & Co. у Нью-Йорку для виявлення та зближення з потенційними стратегічними партнерами та інвесторами додаткових потреб у капіталі зростання на підтримку комерційних поставок WaveRoller, запланованих на 2021 рік.

Реалізуючи проекти в США, Європі та Азії, фіни планують отримати численні замовлення в умовах прагнення до більш чистих і стійких рішень у сфері виробництва електроенергії напередодні глобальних переговорів ООН з клімату у 2021 році.

«Енергія хвиль Дуже передбачувана, 24/7, 365 днів на рік, і є джерелом енергії без CO2 для сотень мільйонів людей, - зазначають у AW-Energy. - Хвилі доступні для 80% найбільших міст світу, які знаходяться в прибережних районах».

Розрахункове теоретичне світове вироблення енергії хвиль становить 29 500 ТВт-год/рік, що еквівалентно 125% поточного світового попиту на електроенергію.

Хвилі є важливим джерелом енергії, оскільки глобальні потреби в енергії, за прогнозами, зростатимуть, але з тиском на постачання енергії з використанням стійких низьковуглецевих джерел.

Оскільки світ починає дивитися на розширення енергетичного балансу за допомогою стійких форм відновлюваної енергії, що пропонують більш чисті та менш випромінюючі енергетичні рішення, хвильова енергія пропонує досить передбачуване джерело енергії. Використання WaveRoller ® в якості перетворювача енергії хвиль може внести цінний внесок в якості гібридної технології "plug-in" В поєднання вітрової та сонячної енергетики.

Технологія WaveRoller розроблялася протягом декількох років.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: