Фіни допоможуть українським підприємцям встановлювати «зелені» станції

В Україні стартував збір заявок на отримання фінансування на реалізацію проектів енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Гранти надаватиме Фінсько-український трастовий фонд, передає dn.gov.ua

Допомогу отримають проекти з розробки технічно-економічного обґрунтування модернізації системи централізованого теплопостачання; проведення оцінки використання альтернативних видів палива теплопостачання; визначення потенціалу для проектів з виробництва енергії з біомаси; реконструкція гарячого водопостачання з використанням геотермальних теплових насосів; розробка ТЕО термомодернізації громадських будівель; встановлення індивідуального теплового пункту; дослідження потенціалу звалищного газу; будівництво сонячної електростанції на даху школи; ТЕО для міських стічних вод (потенціал виробництва біогазу ); ТЕО будівництва ТЕЦ на біопаливі; попереднє ТЕО заходів з енергозбереження для комуненерго; розробки плану системи централізованого теплопостачання з урахуванням тенденції до відключень; реконструкція школи.

Фінансування зможуть отримати демонстраційні проекти малих та середніх підприємств для державної та приватної сфери. Заявникам необхідно зробити власний внесок у проект, при цьому витрати на технічну допомогу, зокрема, консалтинг, програмне забезпечення, можуть компенсуватися повністю: до 100% вартості.

Закупівлі повинні бути прив'язані до фінської частки, що означає, що кожен проект повинен мати інтерес у Фінляндії у формі консалтингу, поставок або інвестицій. Рівень фінської частки становить щонайменше 30% від загальної вартості проекту. Вибраними консультантами є, головним чином, компанії, зареєстровані у Фінляндії.

Закупівлі, пов'язані з діяльністю, що підлягає фінансуванню, здійснюються у відповідності до Рекомендацій щодо закупівель НЕФКО. Є можливості поєднання грантів з іншими фінансовими інструментами НЕФКО - позики в Investment Fund loansFacilities for Cleaner Production, Energy Saving Credits.

Додаткову інформацію про Програму можна отримати за посиланням, або у Андрія Левконюка - керівник групи Трастового фонду, (Україна) за телефоном +380976405390 або електронною адресою futf@u-t-a.co.uk.

Заповнені заявки необхідно надсилати (укр. та англ. мовами) в електронній формі на resinvestua@gmail.com та finland.trustfund.proposals@gmail.com.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка