Фахівців із Закарпаття запросили до Японії вчитись енергозбереженню

В рамках робочого візиту Надзвичайного й Повноважного  Посла Японії в Україні Шігекі Сумі  до Закарпаття фахівці обговорили важливі питання щодо розвитку в нашій країні енергозберігаючих технологій. 

Вже декілька тижнів перебуває в Україні Шігекі Суммі й перша його поїздка в регіони нашої країни - саме на Закарпаття. Саме в цьому регіоні успішно працюють японські інвестори, тому досвід їх роботи для подальшого залучення інвестицій дуже цікавий.

 «Я приємно вражений красою вашого краю. Три роки тому, коли Японія постраждала від цунамі, ми отримали чимало дитячих малюнків із Закарпаття і це стало своєрідною підтримкою для нас. Я знаю, що у ваших містах висаджено сакури, і надалі їх продовжують висаджувати. Вони є символом нашої дружби. І для нашої країни важлива така гуманітарна співпраця», - звернувся до керівництва області Шігекі Сумі.


Керівництво області,  запропонувало  налагоджувати співпрацю в галузі енергозбереження. На що отримали запевнення від дипломата в повній підтримці.

«Наша країна приділяє надзвичайно велику увагу енергозбереженню. Для населення – це чи найважливіше завдання. Готові ділитися досвідом, готові інвестувати. Запрошуємо делегацію Закарпаття в наш край для того, щоби вивчали наші технології в цій галузі», - запропонував Шігекі Сумі.

Чекаємо на поїздку у відповідь. Тоді на Закарпатті буде квітнути не тільки сакура, як в Японії, а й активно розвиватись енергозберігаючі технології.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка