ExxonMobil закриває в Австралії потужний нафтопереробний завод

В австралійському штаті Вікторія закривають потужний нафтопереробний завод, що виробляє 90 000 барелів на добу.

Рішення щодо НПЗ Altona прийняла компанія ExxonMobil через економічну недоцільність подальшого функціонування підприємства, передає enerdata

Нафтопереробний завод буде перетворений в термінал для імпорту нафтопродуктів.

"Рішення про закриття було прийнято після ретельної перевірки виробничої діяльності заводу, - повідомляє ExxonMobil - В огляді були розглянуті конкурентоспроможні поставки продукції в Австралію, зниження внутрішнього видобутку нафти, майбутні капітальні вкладення і вплив цих факторів на операційний прибуток".

У листопаді минулого року компанія попередила, що НПЗ Altona працює в збиток через вплив пандемії COVID-19 на попит на паливо.

ExxonMobil заявила, що продовжить керувати Altona, поки він буде виконувати перехідні роботи для забезпечення поставок палива своїм клієнтам. При цьому не вказано, коли завод закриється.

В останні місяці ExxonMobil імпортувала сиру нафту з країн Західної Африки та Азербайджану для нафтопереробного заводу Altona. На НПЗ також переробляється нафта, що видобувається спільним підприємством Gippsland Basin Joint Venture (GBJV), яким управляє ExxonMobil у партнерстві 50:50 з британо-австралійською ресурсною компанією BHP.

Altona, який розпочав роботу в 1949 році, є найменшим нафтопереробним заводом Австралії та другим нафтопереробним заводом в країні, який оголосив про закриття за останні місяці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка