Етикетки на продуктах будуть з електронними дисплеями і живитимуться від сонячної батареї

Вчені з італійського Інституту технології та Політехнічного інституту Мілана розробили етикетку, інформація на якій може змінюватися завдяки енергії, одержаній від сонячної батареї.

За словами науковців, плівка, яка легко клеїться на паперову, пластикову та скляну упаковку, повідомлятиме споживача про склад продукту, дату його виготовлення і термін придатності, а також розповідатиме про переваги товару.

Як зазначають вчені, дисплей динамічної етикетки виготовлений з електрохромних матеріалів, а електроніка - з пластику. Енергію нова розробка буде отримувати від сонячної батареї. Розробники запевняють, що модуль керування дозволить виводити на етикетку необхідну інформацію в залежності від маркетингових потреб.

2.jpg

На додачу, нова розробка сумісна з різними виробництвами упаковки і тому економічно вигідна. До того ж динамічна етикетка легко відокремлюється від упаковки і піддається повній переробці, наголошують фахівці.

На переконання італійських вчених, наразі необхідно оновити етикетку, яка не мінялася протягом ста років, а перелік обов'язкової до розміщення на ній інформації безперервно збільшувався. На даний момент розробники уклали кілька договорів щодо виробництва етикетки нового покоління.  
По темі: Британці розробили наклейку, яка визначає рівень свіжості продуктів

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка