Естонська компанія побудує вітропарк у Литві вартістю 115 млн євро

Найбільший виробник вітряної енергії в країнах Балтії, естонська компанія Nelja Energia AS планує будівництво ще одного вітряного парку в Литві, повідомляє інформаційне агентство Інтерфакс-Україна. 

Нова вітроелектростанція має з’явитися біля історичного міста Шилутє. Її загальна потужність складатиме 60 МВт. Проект, що оцінюється в 115 млн євро, планують завершити в другій половині 2016 року. 

«На даний момент інвестиції Nelja Energia AS у Литві в цілому складають 120 млн євро. Завдяки будівництву нового парку їх обсяг зросте вдвічі», - повідомив голова правління Nelja Energia AS Мартін Круус. 

Варто зазначити, що разом з новим проектом в Шилутє енергетичній компанії належатиме п’ять вітропарків Литви потужністю 139 МВт. А їх сумарне виробництво енергії перевищуватиме 430 млн кВт.год на рік (4% потреби). 

9.jpg

Наразі відомо, що новий парк складатиметься з 24 вітрогенераторів General Electric потужністю 2,5 МВт кожний. Вони будуть виробляти близько 230 млн кВт.год на рік і покривати приблизно 2% річної потреби Литви в електроенергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: