Енергоощадний ремонт будівель у містах, скоротить енерговитрати цілої країни

У Львові під час П’ятого всеукраїнського форуму об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ключовими темами для обговорень було питання реформування галузі житлово-комунального господарства України, а також обмін досвідом у впровадженні енергоефективних заходів.

3.jpg
 
Своїм досвідом ділилися представники від Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ), Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Фонду ім. Фрідріха Еберта, проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Громадянської мережі «Опора».

Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ допомагає у Львові  власникам будівель брали в цьому участь та інвестували в збереження старої частини міста. Представник GIZ Габріелла Бекер наголосила, що об’єднання співвласників є дуже корисними, оскільки завдяки цьому підвищується відповідальність мешканців, їхня готовність інвестувати у свою власність, а також покращуються внутрішні комунікації. На її переконання, завдяки енергоощадному ремонту будівель міст, можна заощадити на енерговитратах цілої країни.

Діє в Україні для мешканців проект «Енергоефективність у житловому секторі» (Міжнародна фінансова корпорація). Представник проекту, Гжегож Гайда, пояснив завдання проекту. Це допомога ОСББ впроваджувати енергоефективні інвестиції у своїх будинках. Великою проблемою є недостатня поінформованість населення у тому, що потрібно робити, аби довести своє житло до енергоефективного стану.

Понад 200 людей з усієї України прийняли участь у Форумі. Крім вищевказаних організацій, були тут  представники проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», програми USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок», Фонду ім. Фрідріха Еберта, ТОВ «Данфосс-Україна», ПП «Хвоя Інтегра», АТ «МетаБанк», ПАТ «Банк Львів», Хенкель Баутехнік (Україна), ТзОВ «АІП».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка