Енергоощадне освітлення міських фасадів зменшує витрати громади та залучає в місто туристів

Нові технології зовнішнього освітлення на світлодіодних елементах дозволяють забезпечити дешевше і довговічніше освітлення вулиць та площ. Але можливості такого освітлення стали ширшими – нові світильники ефектно підсвічують архітектурні особливості старожитностей міст, що дозволяє збільшити час оглядання для туристів і мешканців та створити нові образи вечірнього міста.

12.jpg

Для такого освітлення знаходять ще й поетичні назви, напр., заплановано реалізувати проект «Срібна Дорога» для історичного центру Тарновських Гур (Польща). Це  концепція ілюмінації вибраних об’єктів. Проектом передбачено освітлення найважливіших вулиць і будівель (між іншим, костелу і дзвіниці), які зосереджені в центрі міста. Цей проект допомагає реалізувати енергетична компанія Tauron, яка вже передала місту концепцію освітлення найкрасивіших архітектурних місць. Гміна стає більш екологічною, збільшує кількість місць освітлення, постійно знижує споживання електроенергії завдяки новим джерелам світла.

14.jpg

15.jpg

Виробник електроенергії пропонує найновіші технології, які покращують комфорт мешканців, безпеку і стануть дешевшими в експлуатації. Завдяки новому проекту, вулиця Краківська отримала освітлення, яке дуже подібне і до того ж, яке було ще 100 років тому. А додатковий проект освітлення будівель допоможе залучати до міста нових туристів, які автоматично стають інвесторами міського бюджету. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: