Енергонезалежний готель в Карпатах

Хороший приклад правильного співіснування з природою в Карпатах показує готель «Ковчег». Тут дбають про те, щоб на висоті 1313 м, на котрій розміщений готель, не створювати додаткове навантаження на екологію від господарської діяльності господарства.
Ще в процесі проектування та будівництва закладені екологічні способи енергозбереження та застосування відновлювальної енергії, котрі дали можливість отримати екологічний сертифікат за стандартом ISO 14024. Тут діє система управління та якості надаваних послуг за екологічними критеріями.
Будівля дерев’яна, все дерево покрито натуральними бджолиним воском, а не алкідними лаками.  Електрикою готель забезпечують 3 вітрогенератора і 6 сонячних панелей загальною потужністю 6 кВт, гарячою водою - 70 трубок сонячних теплових колекторів. Система енергоживлення побудована таким чином, що в разі різкого спаду виробництва струму (немає вітру, хмарна погода) в роботу включається резервний дизель-генератор.

1914377952-3.jpg

1.jpg
Освітлення забезпечують люмінісцентні та світлодіодні лампи. Водяні крани мають водозберігаючі насадки з дрібним дифузором.
Ізоляція стін виконана базальтовою ватою. Опалення – повітряне та водяне. Для забезпечення комфортної температури встановлені терморегулятори. 
До ощадливого користування закликають і відвідувачів: в кожному номері є пояснення необхідності економії енергії.

Читайте також: Відкрився найекологічніший в світі офісний центр в світі
Власник готелю вказує, що навіть взимку колектори в 500 літровому бойлері нагрівають воду до 400С. Зате влітку ця кількість води отримує температуру 550С і запасається ще в 750 л буфері. Тепло йде для басейну. Клієнти готелю користаються екологічністю готелю, ще й можуть отримати консультацію від практика, котрий використовує сонячні колектори, вітрогенерацію, щоб оцінити можливість використання цих технологій в своєму будинку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка