Енергокомпанії Великобританії зобовязали купувати електрику у домогосподарств із сонячними панелями

Нещодавно у Великобританії було прийнято закон, згідно з яким великі енергокомпанії зобов’язані купувати електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел, у своїх же споживачів, передає kosatka.media.

Домогосподарства, які встановлять нові сонячні панелі на дахах, з 1 січня 2020 зможуть знизити свої рахунки продаючи електроенергію, яку вони не використовували, назад своїй енергопостачальній компанії. У Британії вже 800 тис. домогосподарств із сонячними панелями отримують додаткові гроші за старою схемою підтримки, яка, розпорядженням уряду, була скасована в квітні. Скасування «зеленого тарифу» для нових споживачів призвело до того, що кількість установок в країні в травні скоротилося на 94% в порівнянні з квітнем. Минулого тижня лейбористи звинуватили уряд в «активному демонтажі» сонячної енергетики. Згідно з їхніми заявами, цього літа сектор буде зазнавати труднощів, оскільки зміни в підтримці (повернення нехай і в іншому вигляді «зеленого» тарифу) не наступлять до кінця року. Таким чином, у домовласників немає стимулу купувати і встановлювати панелі цього року. Кріс Скідмор, міністр енергетики та чистого зростання, заявив, що уряд хоче збільшити кількість малих об'єктів генерації, не додаючи вартість субсидій до рахунків за електроенергію:  

«Майбутнє енергії є локальним, і новий закон про продаж електроенергії забезпечить домогосподарствам, які вирішили стати виробниками ВДЕ, гарантовану плату за електроенергію, що поставляється в мережу». 

За словами міністра, уряд також має намір заохочувати господарства з сонячними панелями до установки систем акумулювання енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка