Енергію хвиль почали використовувати значно активніше

Нову турбіну для генерування енергії за допомогою сили морських хвиль тестує фірма Alstom. Завдяки технічним нововведенням отримана більша продуктивність турбіни, що перевірено при тестуванні в Європейському Центрі Енергії Хвиль. Вже досягнена потужність турбіни 1 МВт.

Розробники розраховують на те, що такі турбіни будуть виробляти біля 500 МВт*год електроенергії, потенційно можуть забезпечувати енергією понад 600 будинків. Цей вид обладнання має підтримку проекту OceadeTM, котрий шукає способи зниження ціни технології і збільшення використання енергії морських хвиль в залежності від змінної швидкості і глибини. 

4.jpg

Фірма Alstom подає, що для своєї нової турбіни потужністю 1 МВт, встановила лопаті діаметром 18 метрів. Три лопаті мають певний алгоритм руху. Гондола турбіни може пристосовуватися до напрямку руху хвиль, забезпечуючи максимальне виробництво енергії. Гондола може обертатися навколо своєї осі для ефективнішої роботи на відповідній глибині моря. Нова турбіна стала більш ремонтопридатною – має певні спрощення для швидкого доступу до необхідних елементів.


Іншим цікавим проектом фірми буде виконання гідроакумулюючої електростанції в провінції Хайнань, Китай. Три блоки по 200 МВт будуть використовувати насоси і двигуни-генератори. Запуск передбачено на грудень 2017 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка