Енергія, котра лежить на підлозі

Варто деколи ширше розглядати своє виробництво, щоб знайти користь з тих процесів, котрі, на перший погляд, забирають час персоналу і технічні ресурси, що передбачено проектом діяльності. Два роки тому роздивилися своє підприємство представники меблевого виробництва «Компанія Верес» і знайшли спосіб використання відходів виробництва, котрі лежали на підлозі.
Стояло питання модернізації системи обігрівання виробничих та офісних приміщень площею 2000 м2. Враховуючи наявність стружки і тирси, котрі мають природну вологість, підібрали обладнання української компанії «НВТ-Технологія», котре добре працює на такій сировині. Крім цього можна спалювати кускові відходи, тобто, одночасно вирішено кілька питань: ліквідовується проблеми вивозу і утилізації відходів, не потрібно купувати дрова для обігрівання, отримується дешевше тепло.   


Із старими котлами була проблема, вони спалювали тільки великі відходи, котрих не вистачало і приходилося купувати дрова, рубати і складувати.  Тепер сировина завантажується в бункер і подається в теплогенератор. Установка може спалювати біомасу природної вологості: щіпу, стружку, лушпиння, відсів сільсько-господарської продукції. 
Не тільки на підлозі лежить енергія, а й в полі, в лісі. Варто її використати.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка