Енергетичний холдинг ДТЕК розвиватиме мережу електрозаправок в Україні

На виставці Plug in Ukraine 2018 енергохолдинг ДТЕК анонсував пілотний проект з розвитку мережі зарядних станцій для електромобілів в Україні, інформує LIGA.net.

Як повідомив заступник директора зі стратегії ДТЕК Олександр Онищенко, холдинг пробує себе в якості провайдера послуги «електрозаправки». На початковому етапі планують встановити 10 швидких зарядних станцій (fast charger) в Києві. На другому етапі проекту – з'єднати міста мільйонники (Київ, Львів, Одесу і Дніпро).

«Якщо динаміка зростання продажів електромобілів буде зберігатися, будемо намагатися такими ж темпами розвивати мережу».

У ДТЕК міркують і про створення продукту повільної зарядної станції. У холдингу хочуть мати «типовий продукт для масового споживання», а тому шукають партнера. Також у зарядних станціях вбачають один із елементів для утримання клієнтів.  

«Можливо, через пару років будемо інтегрувати послугу зарядки електромобілів в наш пакет послуг. Сподіваюся, на той час у нас буде лібералізовано ринок і поставка електроенергії буде конкурентною. Ми зможемо інтегрувати в нашу електронну платформу інших бажаючих власників зарядних станцій. Тих же власників ресторанів, готелів і т.д. Далі – пошук партнерів з метою інтеграції нашої системи в європейську. Щоб людина, яка оплатила цю послугу тут, могла спокійно їхати в Європу і заряджатися за єдиною картою», – заявив Онищенко. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка