Енергетичні компанії ЄС прагнуть зробити морську вітрову енергетику дешевше традиційної

Три найбільших європейських компанії, що працюють в області вітрової енергетики, - Siemens Wind Power and Renewables, MHI Vestas і Dong Energy - підписали нещодавно декларацію, в якій зобов'язалися разом приймати необхідні рішення та йти до спільної мети щодо зниження вартості виробництва електроенергії в секторі вітрової енергетики, повідомляє інформагентство REGNUM.

Серед основних дій у напрямку скорочення вартості вітрової енергетик компанії виділили наступні: створення великих турбін, що виробляють більше електроенергії, скорочення витрат на обладнання електростанцій, вдосконалення систем фінансування обладнання електростанцій та інші дії.

Крім того, провідні енергетичні компанії ЄС «роблять ставку» на розвиток саме морської вітрової енергетики. «Зменшення витрат залишається найвищим пріоритетом підприємств, що працюють в області вітрової енергетики. Ми повинні домогтися, щоб проекти морських вітрових електростанцій стали привабливими для інвесторів незалежно від державних субсидій», - підкреслив генеральний директор підрозділу морської вітрової енергетики Siemens Wind Power and Renewables Майкл Ганнібал.

До таких висновків керівництво компанії підштовхнув новий звіт аудиторів Ernst & Young. Аудиторське дослідження показало, якщо до 2023 року сектор морської вітрової енергетики Євросоюзу зуміє скоротити свої витрати на 26%, він складе конкуренцію традиційним секторам виробництва електроенергії (газової, вугільної та атомної енергетики).

Звіт також показав, в яких областях підприємства морської вітрової енергетики можуть заощадити, скорочуючи витрати. За словами експертів Ernst & Young, знизити витрати на 9% можна шляхом конструювання турбін більшого розміру, охоплюючи таким чином більше енергії вітру; на 7% - збільшуючи компетенцію виробників комплектуючих для електростанцій, ще на 7% - замовляючи нові проекти, на 3% - вирішуючи такі проблеми ланцюжка пропозиції, як удосконалення процесу будівництва електростанцій і обладнання, що використовується.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка