Електровітряки - нова тенденція у дизайні будівель

Інженерна думка постійно вдосконалює технічні способи використання відновлювальної енергії. Цікаве поєднання інженерної та дизайнерської розробки втілено в новій реалізації вітрогенераторів. На даху медичного центру в Оклахома-Сіті завершені роботи над створенням вітрогенераторної системи, котра гармонійно вписана в будівельну конструкцію даху.

В даній реалізації потенціалу вітру, як джерела відновлювальної енергії, 18 вертикально-осьових вітротурбін вмонтовано в будівлю. Висота лопастей кожної турбіни складає 5,5 м, що забезпечує номінальну потужність однієї конструкції в межах 4,5 кВт. 


В Оклахома-Сіті великі значення середньорічних показників швидкості вітру, що дозволить нормальну роботу нових вітрогенераторів, враховуючи необхідність вітру із швидкістю 3,9 м/с для старту генератора (без допомоги зовнішньої мережі).  

2.jpg

Голова компанії, котра встановила вітряки, задоволений з того, що вдалося реалізувати нову задумку, на котру потрачено багато годин важкої праці. Новаторський успіх компанії відкриває великі перспективи для використання енергії вітру в межах міста. Попередні рішення не дозволяли отримувати вітрогенерування понад 1 МВт в межах міста, для цього потрібно було шукати земельні ділянки поза населеними містами, хоча електроенергія якраз містам найбільше й потрібна.


Ще є питання, котрі повинні зробити архітектори та інженери, щоб подібні проекти запрацювали в інших містах. Але вже сьогодні ця будівля є зразковим прикладом ефективної сучасної техніки і архітектурного рішення, котрі ще й використали відновлювальну енергію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка