Електронні девайси щороку марнують енергії на $80 млрд.

14 млрд телевізійних та ігрових приставок, принтерів та інших електронних пристроїв у всьому світі витрачають щороку енергії на 80 мільярдів доларів через неефективні технології - повідомляє Міжнародне Енергетичне Агентство (МЕА).

Попит на електроенергію у нашому цифровому суспільстві зростає із загрозливою швидкістю. За оцінками, до 2020 року 120 млрд доларів будуть даремно витрачені, оскільки багато пристроїв використовують однакову кількість енергії навіть у режимі очікування.

У 2013 році світове використання мережевих пристроїв склало близько 616 ТВт-годин, більшість із яких було використано у режимі очікування. З цієї суми 400 млрд ТВт-год було просто втрачено через неефективні технології.

Проблема не в тому, що ці пристрої часто знаходяться в режимі очікування, а те, що вони зазвичай використовують набагато більше енергії, ніж повинні для того, щоб підтримувати зв'язок з мережею. При використанні новітніх технологій такі пристрої можуть виконувати ті ж самі функції у режимі очікування, споживаючи при цьому на 65% енергії менше.

Підвищення енергоефективності мережевих пристроїв в найближчі роки дозволить заощадити 600 млрд ТВт-год електроенергії, що еквівалентно двум сотням стандартних 500-мегаватним вугільним станціям.

Нагадаємо, в ОАЕ задля економії енергії заборонили продаж ламп розжарювання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка