Електромобілі щодня роблять непотрібними 28 000 барелів нафти

Вплив електромобілів на глобальний ринок бензину і дизельного палива постійно зростає. З 2011 року кількість нафти, яку щодня робить непотрібною електротранспорт, збільшилася в 95 разів, передає Хайтек.

У 2011 році завдяки електрокарам у світі продавалося всього на 300 барелів нафти менше. Зважаючи на те, що зараз добове споживання нафти становить 100 млн барелів, цей показник мізерний. Однак за останніх 6 років він помітно зріс. Тепер електромобілі щодня роблять непотрібними 28 000 барелів нафти, що на 95 разів більше.

Як і раніше, це становить 0,03% денного споживання нафти, але виробництво електромобілів зростає, поліпшуються якості акумуляторів, тому закономірно, що електротранспорт й надалі знижуватиме попит на нафту.

Статистика з продажу електромобілів цікава в першу чергу своєю динамікою, а не загальною кількістю проданих автомобілів. Відсоток електромобілів в порівнянні з традиційними автівками невеликий, але за минулий рік було продано на 55% більше електрокарів, ніж у 2015 році: в США продано на 44% більше, в Канаді – на 60%. Таким чином, у 2016-му електрокари витіснили з ринку на 77% більше нафти, ніж в 2015 році.

В 2017 році прогнозують збільшення продажів електромобілів щонайменше на 39%, а частка витісненого палива сягне 60%. Перехід на електротранспорт заохочують як компанії, так і держави. Зокрема Індія планує повністю перейти на транспорт на електротязі до 2032 року. У Пекіні та найближчих районах 70 тис. таксі будуть замінені електричними, а німецький концерн Daimler інвестує $ 10 млрд в створення електромобілів. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка