Електромобілі крокують світом

14 липня в Празі стартувала акція «Приходь і дивися – тур 2014» “Go & SEE Tour 2014”. Цей тур, організовано працівниками концерну RWE, котрі перевірять готовність вибраних країн Європи для розвитку електромобілів.

Підчас подорожі, запланованої на 13 днів, працівник RWE – Тім разом з командою, побуває в 5 європейських країнах: Чехія, Німеччина, Великобританія, Бельгія і Голландія. Будуть шукати там інноваційні енергетичні проекти, такі як самодостатні будинки або найновіші системи інтелігентного будинку (розумний дім). 


Враховуючи інноваційність проекту, команда RWE буде переїжджати з країни в країну на електромобілі Tesla S, котрий має потужність 420 к.с. і може без дозарядки проїхати 430 км.  

Подорож могла б отримати назву е-мобільний тур-Франс (подібно до велотуру Tour de France). Буде це і велике тестування е-мобіліті, що є інтегральною частиною трансформації енергетичної системи. RWE у співпраці з виробниками автомобілів, стимулює розвиток інновацій в цій галузі через забезпечення загального доступу на теренах Європи до інфраструктури для зарядки електромобілів. RWE створило мережу електрозаправок в Польщі. 

go_and_see.png
На трасі подорожі знайшлося місце для пілотного проекту RWE, котрий знаходиться в царині технології «розумний дім» для постачання електроенергії – Smart Country, в містах Eifel та Essen. В Голландії Tesla відвідає стадіон футбольного клубу Гронінген, на даху котрого встановлено сонячну систему, профінансовану способом «спільнокошт» (crowdfunding).  Ще одна зупинка буде в Брюселі, в бюро організації, з котрого керується європейською трасформацією енергетики. В британському офісі RWE – npower – до Tesla долучиться конвой електромобілів, з котрими проїдуть через графство West Midlands до кінцевого пункту траси в Ньюкаслі.

В Німеччині RWE співпрацює з 70 комунальними організаціями утворюючи найбільшу мережу зарядки електромобілів. До березня 2014 року в Європі працювало 3 тис. таких пунктів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка