Електромобіль на органічних відходах: винахідники з КПІ запатентували новий гібрид

Винахідники з КПІ Ігор Мікульонок, Олег Козленко, Оксана Співак та Павло Шехет 18 листопада отримали патент на електромобіль, який працюватиме на органічних відходах.

Розробка містить шасі з колесами, кузов, бортове джерело електричної енергії у вигляді двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) з механічно з’єднаним з ним електрогенератором, електричний аккумулятор, електродвигун, а також трансмісію для передачі крутного моменту, від електродвигуна на колеса, повідомляє Investory News.

За словами винахідників, на відміну від існуючих аналогів, їхній електромобіль внаслідок використання ДВЗ як бортового джерела електричної енергії суттєво спрощує як його конструкцію, так і експлуатацію. Крім цього, авто оснащене газогенератором для вироблення газогенераторного газу, призначеного для живлення ДВЗ.

Газогенератор дозволяє використовувати органічне паливо: побутове сміття, сухе опале листя, фрагменти дерев та чагарників тощо. Це, на думку винахідників, суттєво підвищує енергонезалежність електромобіля.

Як зазначають винахідники, під час роботи двигуна внутрішнього згоряння електрогенератором генерується електроенергія, яка витрачається на заряджання електричного акумулятора. При необхідності руху з місця (у разі стоянки електромобіля) або продовження руху (у разі руху електромобіля) електроенергія, що накопичилася в акумуляторі, витрачається на роботу приводного електродвигуна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка