Електроавтобуси заряджатимуться за 5-10 хв навіть під час рейсу

Система електричних комунікацій додаткової зарядки BusBaar була презентована компанією Opbrid. Дана система була створена в тісному співробітництві з рядом компаній, що спеціалізуються на «зелених» джерелах енергії і електромобілях.

Нова система реалізувала достатньо старі ідеї по створенню швидкої, короткотривалої зарядки електричних транспортних засобів під час нетривалих зупинок (світлофори, зупинки, паркова у місті та автобусні зупинки для громадського транспорту). 

Фахівці Opbrid вважають, що їхній винахід може дозволити знизити обсяги шкідливих викидів та поліпшити екологію міст. BusBaar зараз реалізована тільки для громадського транспорту - міських автобусів. Систему вже випробовують у Швеції, де кілька електричних автобусів вже курсують містами та живляться на спеціальних зупинках. 

Система BusBaar повністю автоматична та спрацьовує як тільки під електродами з’являється автобус, що працює на електриці. Процес підключення/відключення займає до 10 секунд. Зарядка швидка та здатна підживити автобус, але поки необхідна контрольна зарядка в депо. Система BusBaar ще є експериментальною, але виглядає багатообіцяюче. Інженери Opbrid планують будувати такі системи підзарядки для вантажівок (TrukBaar) і легкових електрокарів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: