Електроакумуляційне опалення в школі

При вирішенні питання забезпечення комфортної температури в школі №12 м.Луцька, постало питання доцільності використання тепла від існуючої котельні та використання старої системи обігрівання. Стара зношена котельня вже не подавала тепло іншим об’єктам, а працювала з великими втратами тільки на школу.  Однотрубна система подачі тепла в школі не забезпечувала необхідної температури. Взимку температура опускалась до 130 -150 С.
Зробили висновок про відмову від старої системи теплопостачання. Міська рада разом з «Науковим парком «Київська Політехніка» здійснили обґрунтування реконструкції опалення і встановлення системи «Електропік».

1.jpg

На графіку порівння показників різних систем опалення при впровадженні системи.
Це технологія електричного акумулювання тепла. Досягається акумуляція вночі, за рахунок пільгового нічного тарифу. Власник патенту, «Інформаційно маркетингова служба», став генпідрядником проекту. Суть технології полягає в тому, що в стінах прокладається електрокабель для нагрівання стіни. Система вмикається на 3-5 годин вночі. Нагріті стіни випромінюють інфрачервоні промені, забезпечуючи необхідну температуру (18°-20° С) протягом доби.

Процес контролюється автоматично. Температура підтримується у відповідності до змін зовнішньої температури – встановлений датчик температури на вулиці, котрий подає дані для реагування системи.
Паралельно з заміною опалення встановлені енергоощадні вікна та двері.
В результаті модернізації школа отримала систему, котра в кілька разів зменшила щомісячні платежі за теплопостачання, система повністю автоматизована і суттєво зменшені витрати на обслуговування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка