Екс-голова Держенергоефективності став виконавчим директором групи компанії «КліарЕнерджі»

Про це повідомив співзасновник, член наглядової ради групи компаній з відновлюваної енергетики «КліарЕнерджі» Андрій Гріненко.

Інформацію про призначення підтвердив Сергій Савчук на своїй особистій сторінці. Зокрема він зазначив, що за останні 5 років Україна стрімко вирвалась вперед у сфері залучення інвестицій у сферу ВДЕ. Залучено близько 4,3 млрд. євро інвестицій, введено в експлуатацію 4000 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики та 2300 МВт нових теплових потужностей на біомасі. І це тільки початок.

«Я завершив черговий етап своєму житті – державну службу. Наразі я приєднався до молодої, активної та перспективної компанії, яка працює у сфері ВДЕ вже 5 років і досягла немалих результатів. Моя задача – масштабувати успіх компанії впроваджуючи нові підходи та співпрацюючи з міжнародними партнерами».

ДОВІДКА. «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» - група енергетичних компаній, що займається будівництвом і експлуатацією електростанцій на біомасі, біогазі, вітрі і сонячній енергії. Крім того, підприємство займається дегазацією та управлінням полігонами, а також налагодило виробництво власних газогенераторів, що дозволяють знизити тариф на тепло відразу на 25-30 %.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка