Економити електроенергію потрібно і у смартфонах: 6 практичних порад

Загальновідомо, що смартфони – справжні пожирачі енергії. Великі екрани з чіткою картинкою на базі технологій AMOLED і LCD швидко спустошують навіть дуже ємку батарею. Але користувачі Android можуть заставити свої телефони працювати довше без дозарядки, якщо будуть виконувати прості рекомендації.

Використовувати поради можна тільки тоді, коли користувач впевнений у тому, що при необхідності зуміє повернути налаштування до попереднього стану. Варто також пам’ятати про те, що всі зміни, які вносяться в конфігурацію програмного забезпечення мобільних та інших пристроїв можуть привести до небажаних для користувача несподіваних наслідків.

Деякі поради для економії енергії наводяться нижче. 

Для телефонів з AMOLED-екраном варто вибирати шпалери темного кольору, адже він використовує енергію тільки для підсвітки кольорових пікселів. Також чорні кольори додатків і завантаження зможуть продовжити життєвий цикл акумулятора.

Недоцільно використовувати автоматичне налаштування яскравості – вона завжди перевищує необхідну яскравість. Встановивши мінімально комфортну яскравість отримаємо економію заряду, а збільшити яскравість можна вручну.

Відключений вібросигнал також зекономить заряд, адже він споживає більше енергії від звукового. 

Час відключення екрану варто вибрати найменшим з врахуванням комфортності. Продовження роботи екрану до 1 хвилини замість 15 секунд потребує в 4 рази більше енергії. Статистика показує, що смартфон вмикають щоденно біля 150 разів, тож кожного разу екран швидше вимкнеться і зекономить енергію.

Варто заблокувати включення Wi-Fi та інтернету без потреби. До таких функцій можна віднести ще й  GPS, Bluetooth, NFC. Ті віджети, якими не користуються, варто вимикати (погодні).

Оновлення додатків приносить економію адже розробники вкладають в ці нові додатки функції економії. Оновлення додатків повинно відбуватися тільки при завантаженні програми – не варто завантажувати оновлення, якщо програмою не користуються.

Якщо виконати хоча б половину з рекомендацій то акумулятор стане розряджатися повільніше.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка