Економний мобільний будинок не тільки для подорожуючих

Подружжя Ендрю і Габріела Моррісони після 10-річного досвіду постійного витрачання грошей на виплати іпотечного кредиту вирішили відмовитись від традиційного житла і життя під «пресом» житлового кредиту. Вони побудували свій мобільний дім – будинок їхньої мрії. 

image003.jpg

Тепер вони живуть без страшного слова «іпотека», що покращило їхнє життя і скріпило сім’ю. Завдяки чудовому дизайну їхні 20 квадратних метрів площі будинку сприймаються значно більшими. У Моррисонів тут є все, що їм потрібно.    

image005.jpg

Мають вони простору кухню з духовкою, холодильником та раковиною. Цікаво використано простір під сходами, які ведуть на другий рівень. Тут облаштовано місця для зберігання речей, щоб не втрачати жодного квадратного сантиметра площі. 

image009.jpg

Є в них читальна зона і робочий стіл, який легко трансформується в обідній. 

image007.jpg
  
В спальні розміщено двомісне ліжко і скриня для речей. З іншому кінці будиночка, на другому рівні, розміщено місце, де Ендрю може грати на гітарі.  

image013.jpg
  
В маленькій ванній кімнаті розміщена високотехнологічна водопровідно-каналізаційна система. 

image015.jpg

Є тут і душова кабінка.

image017.jpg

Найголовніше в цьому будинку те, що він на колесах. Ця пара не має постійного місця проживання і вони можуть відправлятися туди, куди летить їхня мрія. Переїзд в такий маленький будинок дає значну економію і заставляє сфокусуватися на більш важливих життєвих речах. 

image011.jpg

image019.jpg

Будинок Моррісонів являє собою стан душі і тіла, про який багато людей мріє. В цієї сім’ї немає комунальних боргів і рахунків, вони не прив’язані до одного місця, вони живуть поза системою і дійсно щасливі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка