Екологічні трубочки для напоїв у McDonald's не підлягають переробці

Нові паперові соломинки, які мережа фастфуду McDonald's назвала «екологічно чистими», не підлягають переробці. Минулого року компанія відмовилася від пластикових трубочок у всіх філіях Великобританії та Ірландії, хоча вони підлягали вторинній переробці. Проте нові трубочки вкрай важко переробити через їхню щільність, пише ВВС.

Трубочки виготовляє компанія Transcend Packaging, що базується в Ebbw Vale, південний Уельс. Після того, як деякі клієнти були незадоволені новими трубочками, сказавши, що вони легко розчиняються, компанія почала виготовляти товщі і щільніші паперові соломинки. Тепер виявилося, що переробляти їх не виходить - соломинки припинили приймати компанії із переробки паперових стаканчиків. У McDonald's шукають рішення проблеми, а поки клієнтам і співробітникам рекомендують викидати трубочки разом зі звичайним сміттям. Петицію про повернення пластикових трубочок вже підписали понад 50 тис. людей.

Мережа McDonald's лише у Великій Британії використовує 1,8 млн соломинок щодня. У квітні 2018 року британський уряд запропонував заборонити використання низки одноразових виробів із пластику, зокрема соломинок для коктейлів та паличок для чищення вух, оскільки вони потрапляють у водостік, звідти — у річки і моря, засмічуючи світовий океан. Деякі види пластику в одноразових виробах не розкладаються протягом сотень років. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: