Екологічне готування їжі на природі

Туристам і тим, хто проводить вільний час подалі від цивілізації, варто звернути увагу на пристрій, котрий допомагає готувати їжу за допомогою дров, вогню і не залишає після цього спаленої землі. 

Маючи відкритий вогонь при готуванні на вогнищі, ми неефективно використовуємо енергію, котра передається нам при спалюванні дерева. Адже горіння дає піролізний газ, котрий у відкритому просторі не використовується повністю, а в значній мірі вивітрюється. Ще й створює токсичні гази при неповному спалюванні.

2.jpg

Розроблено компактний пристрій для повного спалювання піролізного газу під час приготування їжі. Завдяки запатентованій технології, унікальна піч не тільки дає чисте горіння, але й виробляє електроенергію за допомогою термоелектрики. Від цієї електрики працює  малопотужний вентилятор і передбачена можливість підживлення мобільного телефону та світлодіодного ліхтаря. 

Гарні відгуки розміщені на сайті компанії від користувачів нової пічки. Група дослідників працювала в Швеції, подорож була байдарками водяними просторами біля скелястих безплідних островів. Про розкладання вогнища не було й мови, а на вечерю вони купили мідій в місцевих рибалок. Вказана інноваційна плита допомогла їм безпечно і екологічно приготувати вечерю в межах заповідних територій. 

 
В Німеччині теж оцінили переваги використання новинки. Традиційні ковбаски чудово готуються в будь-якому місці біля річци і не залишається після чорної землі і знищеної родючої частини поверхні Землі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка