ЕБРР запускає проект з розвитку інфраструктури для електромобілів в Україні

На дорогах України побудують розвинуту мережу зарядних стацій для електротранспорту.

Проект е-мобільності реалізує Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Міністерством інфраструктури України, передає interfax.com.ua

"Світові автовиробники масово збільшують частку електрокарів, деякі планують до 2030 року повністю перейти на електротранспорт, адже його використання відповідає екологічним та енергетичним викликам світу, - заявив глава "Укравтодору" Олександр Кубраков на зустрічі присвяченій обговоренню плану дій з розвитку інфраструктури для електромобілів 29 квітня. - Проект е-мобільності допоможе адаптувати дорожню інфраструктуру України до глобальних тенденцій транспортного ринку, до нього увійдуть окремі проекти з розвитку придорожньої інфраструктури, підвищення безпеки руху і нової дорожньої навігації, які ми реалізуємо у рамках "великого будівництва".

Для популяризації електромобілів у глобальних масштабах, в першу чергу, необхідно створити розвинену мережу зарядної інфраструктури, яка дозволить комфортно пересуватися як у містах, так і у міжміському сполученні, погоджується міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Консультантом ЄБРР у цьому проекті виступає міжнародна компанія Atkins (Лондон). У команду проекту залучені шість експертів, які зокрема спеціалізуються на електронній мобільності, фінансовому та транспортному моделюванні.

План дій "Укравтодору" з розвитку інфраструктури для електромобілів буде враховувати запит бізнесу та користувачів електротранспорту, стратегічні завдання уряду та Мінінфраструктури щодо розвитку електронної мобільності та виконання цілей Зеленого курсу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка