ЕБРР надасть кредит на будівництво другої черги вітроелектростанції «Старий Самбір-1»

Вже у першому кварталі 2016 року на Львівщині може запрацювати друга черга найпотужнішої на території Карпат вітроелектростанції «Старий Самбір-1». 

Українська компанія-забудовник «Еко-Оптіма» домовилась з Європейським банком реконструкції та розвитку про фінансування будівництва другої черги вітрової електростанції (ВЕС) «Старий Самбір-1» встановленою потужністю 6,6 МВт, повідомляє ресурс Uaenergy.com.ua

У компанії зазначають, що в рамках проекту планується встановити 2 турбіни Vestas 112. Обсяг інвестицій цього разу складе 11 млн. євро. 

Нагадаємо, що першу чергу ВЕС «Старий Самбір-1» було введено в експлуатацію в лютому цього року. Після завершення другої черги будівництва загальна потужність карпатської ВЕС становитиме 13,2 МВт. 

Крім того, «Еко-Оптіма» також планує будівництво ще однієї ВЕС «Старий Самбір-2» потужністю 19,8 МВт.

Для довідки. ТОВ «Еко-Оптіма» займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії, створенням генеруючих потужностей з використанням енергії вітру, сонця, води, біомаси. Компанією введено в експлуатацію об’єкти сонячної енергетики, котельні на відходах деревини та завершено будівництво I-ї черги вітроелектростанції «Старий Самбір-1».  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка