Дизайнер з Італії розробила еко-упаковку з переробленого пластику для зберігання косметики

В той час, як науковці та просто еко-активісти намагаються знайти альтернативу поліетилену або пластиковим плашкам для води, пропонуючи використовувати, приміром, паперову і скляну тару, ще й досі гостро стоїть питання розробки еко-упаковки для косметики. Адже косметика має ряд особливостей у зберіганні. Та й виробникам не вигідно з точки зору привабливості продавати, скажімо, крем у однотипній скляній банці. З пластику куди зручніше і вигідніше виробити цікаву та стильну упаковку. 

Свій варіант еко-упаковки для косметичних засобів запропонувала нещодавно італійський дизайнер Марілу Валенте.

Вона розробила дійсно незвичну по формі і гнучку упаковку під назвою Nepenthes, що створена зі 100% переробленого пластику. 

«Nepenthes – це екологічно чиста та міцна упаковка для багаторазового використання. В ній можна зберігати, приміром, гель для душу, шампунь або кондиціонер для волосся. Коли косметичний засіб закінчиться, ним можна буде знову поповнити Nepenthes. Якщо така упаковка вам з часом набридне, то ви без проблем можете викинути її, адже вона повністю підлягає вторинній переробці», - говорить дизайнер Марілу Валенте. 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка