Душова система майбутнього економить до 90% води

Душову систему, що працює за принципом космічних технологій, пропонують розробники винаходу «The Shower of the Future» («Душ майбутнього»). 

Копіюючи технологію, яку використовують на борту космічного корабля, душ працює за замкнутою схемою, що вимагає тільки п'ять літрів води - близько однієї десятої того, що використовують традиційні душові. Після першого використання, вода збирається зі стоку, очищається, а потім повертається назад в бак. Таким чином передова система дозволяє приймати душ стільки, скільки завгодно, без додаткових витрат і шкоди для екології, повідомляє ресурс Facepla.net.


Така душова система має ряд переваг. По-перше, вона економить більше 80% енергії, так як не доводиться розігрівати воду кожного разу, коли це необхідно; та до 90% води. По-друге, розробники створили спеціальний мобільний додаток, за допомогою якого можна контролювати об’єми використання води та енергії. Крім того, «Душ майбутнього» можна використовувати у регіонах з обмеженою кількістю води.  


Запатентована система очищення показала великий потенціал використання такої технології  у інших областях. Завдяки своїй здатності неймовірно швидко відфільтровувати віруси і бактерії, технологія може бути відтворена в районах, де прісна вода в принципі є дефіцитом.


Однак, ціна такої системи досить висока. «Душ майбутнього» інтегрований у підлогу коштуватиме від €800. Душ-кабіна – від €1000. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка