Duracell випустив акумулятор ємністю 14 кВтг для фотоелектричних систем у житлових будинках

Американський виробник акумуляторів випустив літій-залізо-фосфатну (LFP) систему акумулювання, що сумісна з новими або існуючими сонячними електростанціями у житлових будинках, пише PV-magazine.

Компанія вийшла на ринок стаціонарних накопичувачів з новим продуктом для побутових клієнтів – лінійкою продуктів Duracell Power Center.

За словами виробника, літій-залізо-фосфатний акумулятор сумісний з фотоелектричними системами та будь-яким брендом інвертора. Пристрій має номінальну потужність 5 кВт і ємність 14 кВт-год (яку можна розширити до 84 кВт-год). Він також має діапазон напруги від 44,5 до 53,5 В А. Ефективність становить понад 85,7%, а його продуктивність гарантується протягом понад 6000 циклів.

«Унікальна двонаправлена ​​інверторна технологія Power Center дозволяє новим та існуючим власникам сонячних електростанцій в житлових приміщеннях зберігати надлишок сонячної енергії для використання у вечірній час, максимізуючи свої інвестиції в сонячну енергію, підвищуючи енергетичну безпеку та незалежність, і все це без додаткового обладнання», — пояснив виробник.

Новий продукт доступний на ринках Північної Америки та країн Карибського басейну.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка