Друге за чисельністю населення місто Естонії перевело автобуси на біогаз

У Тарту, другому за чисельністю населення міста Естонії, автобуси міських ліній їздять на біогазі з початку 2020 року.

Про це заявив віце-мер Раймонд Тамм з нагоди Європейського тижня мобільності, який проводиться з 16 по 22 вересня, передає delfi.

Автобуси багатьох основних ліній відправляються від зупинок через кожні 10 хвилин і дозволяють швидко пересуватися по місту. Тому у рамках тижня мобільності Тартуська міська управа закликає всіх водіїв міста і найближчих волостей на тижні мобільності віддавати перевагу громадському транспорту замість автомобілів і дозволяє їм протягом усього тижня безкоштовно їздити на автобусі.

"Тиждень мобільності спрямовує увагу на значний вплив автомобільного транспорту на навколишнє середовище, і тому ми закликаємо людей, що пересуваються по місту на автомобілі, спробувати більш екологічні способи пересування, — пояснив віце-мер Раймонд Тамм. - У Тарту долаються відстані у загальному випадку досить короткі, і це створює хороші передумови для пересування пішки, на велосипеді або громадським транспортом".

Водії автомобілів можуть безкоштовно їздити на автобусі з 16 по 22 вересня. При собі має бути чинне водійське посвідчення, яке при необхідності потрібно показати контролеру.

Європейський тиждень мобільності, що отримав свій початок в 2002 році, проводиться щорічно з 16 по 22 вересня. Мета ініціативи - поліпшити здоров'я і якість життя людей, заохочуючи пересування без викидів і екологічний міський транспорт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: