Доступне житло – будинок за 3 години

У вересні 2014 року архітектори компанії Vo Trong Nghia Architects розпочали реалізацію проекту будівництва доступного житла для бідних мешканців В’єтнаму. Останній прототип збірного будинку, розроблений в рамках проекту S House, виглядає досить вишуканим і може похвалитися стабільною конструкцією та вражаючим часом збирання – всього за три години.

8.jpg

Прототип будинку, будівництво котрого було завершено в листопаді, встановлений в місті Хошимін. S House 3.0 має тільки одну велику кімнату площею 31,6 квадратних метрів. Попередня версія S House була зібрана з бетонного каркасу з застосуванням болтів та інших кріпильних елементів, а новіша версія має легкий сталевий каркас, облицювання з цементних плит і залізобетонний фундамент.

6.png

Згідно твердження архітекторів, головна ціль проекту – серійне будівництво доступних за вартістю будинків для забезпечення осіб з низькими доходами. Житло повинно бути постійним, стійким і в той же час легким в суворих умовах тропічного клімату. Конструкція будинку настільки міцна, що здатна витримати тайфуни і землетруси та інші стихійні лиха.   

5.jpg

7.jpg

Як і в попередніх варіантах, в будинку S House 3.0 передбачено невеликий проміжок між дахом і стінами для забезпечення природної вентиляції. Загальна маса будинку – 1200 кілограмів, а окремі будівельні компоненти важать менше ніж 60 кілограмів, що дозволяє транспортувати їх на невеликих вантажівках або лодках.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка